O Systemie

O Systemie


Teledoktor24 to medyczny system teleinformatyczny, stworzony dla pacjentów i lekarzy, po to, aby lepiej dbać o nasze zdrowie. Zawarte w nim funkcje pozwalają na łatwe i kompleksowe monitorowanie zdrowia.

Ten innowacyjny pakiet urządzeń, oprogramowania i usług to jeden z pierwszych zestawów do Telemedycyny, dostępnych dla każdego użytkownika nie tylko w szpitalach czy przychodniach, ale również na co dzień w naszych domach.

W skład pierwszego zestawu Teledoktor24 wchodzą bezprzewodowe aparaty diagnostyczne, takie jak podręczny monitor EKG serca, glukometr do mierzenia poziomu glukozy we krwi, ciśnieniomierz, a także innowacyjny analizator składu ludzkiego ciała z wagą łazienkową oraz nowoczesny telefon komórkowy z programem do przesyłania danych zbieranych przez powyższe aparaty i Indywidualny Internetowy Portal Monitorowania Zdrowia.

Zbierane przez aparaty diagnostyczne Teledoktor24 dane o zdrowiu użytkownika przekazywane są bezprzewodowo do telefonu komórkowego, a za jego pośrednictwem do specjalnego systemu komputerowego, który na życzenie użytkownika wyświetla wszystkie dane na Internetowym Portalu Monitoringu Zdrowia pod adresem www.td24.pl

Dane zawarte na naszym Indywidualnym Monitorze Zdrowia użytkownik może nie tylko analizować samodzielnie dzięki czytelnym wykresom pokazującym dane prawidłowe i dane nieprawidłowe, ale też użytkownik może dowolnie udostępniać swoje dane osobom zaufanym. Mogą to być osoby z rodziny oddalone nawet o setki kilometrów, dietetyczki, trenerzy, fizjoterapeuci i lekarze. Wszystko to stworzone po to, aby użytkownik Systemu Teledoktor24 mógł lepiej dbać o swoje zdrowie.